Попри карантинні заходи

Попри карантинні заходи Відбулося планове засідання вченої ради Луцького НТУ, до порядку денного якого було винесено 11 питань. Серед усього, члени колегіального органу розглянули питання про академічну мобільність учасників освітнього процесу у 2020 році, інформують на сайті вишу.

Про міжнародну співпрацю, стажування та програми навчання за подвійним дипломом розповіла начальниця відділу міжнародних зв’язків Тетяна Корнейко.

За її словами, попри карантинні заходи, яких дотримується фактично увесь світ, академічна мобільність у Луцькому НТУ таки триває і здійснюється як в онлайн режимі так і оффлайн. Діяльність передбачає кілька напрямків, серед яких: навчання за програмами академічної мобільності; мовне стажування; наукове стажування і наукове дослідження, участь у спільних проектах.

Впродовж останніх років, показники мобільності значно зросли і нині кількість викладачів, які пройшли стажування у закордонних закладах, і переважно завдяки дистанційному навчанню, сягає 91 НПП. Крім того, 10 студентів університету виїздили до Польщі чи Португалії за програмами кредитної чи ступеневої мобільності, а 22 кафедри Луцького НТУ пропонують програми навчання за подвійним дипломом.

Тішить і той факт, що за останній рік Луцький НТУ став переможцем 4 проектів для реалізації міжнародної  академічної мобільності для студентів, аспірантів та працівників університету а рамках програми обмінів Еразмус+ КА1.

За 2020 рік, додає Тетяна Корнейко, нашим університетом було підписано 6 угод про співпрацю в сфері освіти і культури. Таким чином, Луцький НТУ на разі має 86 іноземних партнерів з 25 країн світу.

У планах відділу міжнародних зв’язків запровадити програми внутрішньої академічної мобільності і для студентів і для викладачів; залучити працівників ЗВО до стажування та викладання в іноземному університеті тривалістю більше одного місяця; пропагувати серед молоді участь у навчанні за програмами подвійного диплому; залучати до співпраці іноземних лекторів та повсякчас примножувати кількість партнерських угод.

Наш кор.

Фото з сайту Луцького НТУ.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (234) - 86.7%
Пізно (7) - 2.6%
Яка різниця? (8) - 3%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (11) - 4.1%
Мені байдуже (9) - 3.3%