Оголошено про підозру

Оголошено про підозру 24-річна мешканка Рівненської області причетна до сутенерської діяльності на Волині. Вона організовувала зустрічі дівчат із клієнтами у готелях, за це отримувала гроші, - повідомляють у Нацполіції Волині.

Жінку підозрюють у тому, що вона втягувала дівчат з Рівненської та Волинської областей до заняття проституцією, за що отримувала гроші, як організаторка. Відомо також, що одна із дівчат, є неповнолітньою.  

Протягом майже півроку працівники відділу боротьби зі злочинами пов’язаними із торгівлею людьми збирали доказову базу проти зловмисниці.  

У фігурантки справи поліцейські провели три санкціоновані обшуки, два з яких за місцем проживання, один – в автомобілі, де дівчата надавали платні сексуальні послуги. Правоохоронці вилучили пневматичну зброю, мобільні телефони, банківські картки та грошові кошти.

Зловмисниці оголошено про підозру у вчинені декількох кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2, ч. 3 ст. 303 (Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання підозрюваній запобіжного заходу. Слідство триває. 

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (234) - 86.7%
Пізно (7) - 2.6%
Яка різниця? (8) - 3%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (11) - 4.1%
Мені байдуже (9) - 3.3%