Романтика цифр та чисел

Романтика цифр та чисел

Періодичні видання різного ґатунку рідко пишуть про людей, які чи то за покликанням, чи волею долі стали бухгалтером.

Мовляв, це сухарі, бо вічно занурені у море цифр, за якими світу Божого не видно. Протилежного погляду дотримується головний бухгалтер і водночас начальник відділу фінансів та інвестицій Боратинської сільської ради Олена Савчук. Циферія для неї, мов симфонія для віртуозного піаніста. За кожною з них Олена Василівна бачить живу людину або цілий колектив, які роблять усе для того, щоб громада рухалася вперед та розвивалася. Бо спільний успіх кується сумлінням окремо взятого працівника.
Олена Савчук – висококласний фахівець, людина дисциплінована та відповідальна. Її з повним правом можна назвати міністром фінансів громади. У неї завжди все в ажурі, кожна гривня та копійка на суворому обліку і строго шикуються на свої місця у звітах та балансах. Іншого бути не може. Олена Василівна вміє ладити з числами та цифрами, за якими проглядається романтика буднів боратинського співтовариства.


Наш кор.
На фото Віктора РАЙОВА: головний бухгалтер-начальник відділу фінансів та інвестицій Боратинської сільської ради Олена Савчук.  

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%