Зважено і конкретно

Зважено і конкретно

Готуючи чергову добірку про добрі справи Боратинської громади, ми попросили її обранців відповісти на кілька запитань нашого тижневика. 
Ось перелік запитань, на які «Волинська газета» побажала мати відповіді: 
Будь ласка, назвіть себе, свою посаду, ким є за освітою.
Вам вдалося реалізувати мрії дитинства чи це дилема недалекого майбутнього?
Ви не вперше (вперше) обираєтеся депутатом, що вдалося зробити в минулій каденції і які плани на перспективу? 
Коли зважилися на такий крок, не боялися, що люди не підтримають? 
Це було власне рішення чи послухали чиєїсь поради або підказки?
Чим привабило Вас депутатство? Матимете якісь преференції чи появилося бажання більше прислужитися громаді? Якщо так, то конкретизуйте чим саме.
Ваша робота Вам цікава і чим саме? Якщо ні, то чому обрали такий профіль?


На пропозицію відгукнулися двоє депутатів, які тепер відстоюватимуть інтереси тих людей, які проголосували за них. Це – Анатолій Левчук та Дмитро Мацієвський. На жаль, обоє були стислими у висловлюваннях. Але ми вдячні їм за увагу до тижневика.

Анатолія Левчука, 1996 року народження, втретє обрали депутатом. 
– Я виходець з села Баїв Луцького району, – каже Анатолій Олександрович, – за освітою економіст, працюю спеціалістом з проєктної діяльності та співробітництва Боратинської сільської ради.
Уперше Анатолія обрали депутатом Баївської сільської ради у віці 19 років. Через 2 роки, в процесі об’єднання Боратинської, Баївської та Промінської громад, його вдруге обрали депутатом, уже Боратинської сільської ради. 
Анатолій Левчук розповідає, що за цей час на громадських засадах вдалося втілити чимало ідей та планів, зокрема: стати автором та головним редактором інформаційного бюлетеня сільської ради «Джерело новин» (оприлюднено понад 100 публікацій на різні актуальні для селян теми); здобути перемогу у районному конкурсу проєктів, встановивши згодом дитячий майданчик у Баївському дитсадку (залучено понад 100000 гривень); стати координатором процесу створення паркового простору та встановлення дитячого майданчика в Баєві, співорганізатором заходу «Молодіжний табір в Баєві» (близько 100 учасників впродовж трьох днів роботи); створити і модерувати публічну сторінку Боратинської об’єднаної громади у соціальній мережі facebook; ініціювати і сприяти створенню бренду Боратинської громади; презентувати громаду на понад 30 заходах різних рівнів; спільно зі старостою сіл Баїв, Городище, Цеперів створити короткометражний фільм «Неспалені» про події у селах об’єднання  періоду Другої світової війни; розпочати роботу над створенням туристичного маршруту у селі Баїв та написанням книги про історію села; відповів на понад 40 запитів жителів громади тощо.
Не дивно, що і на виборах 25 жовтня цього року громада підтримала Анатолія і команду, з якою він балотувався у депутати, втретє вручивши йому мандат обранця. 
На першій сесії сільської ради кандидатуру Анатолія Левчука затвердили на посаду голови постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, прав людини, законності, співробітництва та молодіжної політики. Тому, за словами Анатолія, його основним завданням у цій каденції буде організувати роботу комісії, підтримувати зв’язок із жителями громади та максимально консолідувати зусилля всіх дотичних до місцевого самоврядування для розвитку Боратинської громади.
Дмитро Мацієвський, 1987 року народження, освіта вища, за спеціальністю бухгалтерський облік. Займається підприємницькою діяльністю у сфері торгівлі в селі Гірка Полонка, де народився та виріс, член партії ВО «Батьківщина».
– Упродовж свого дорослого та свідомого життя, – мовить Дмитро Володимирлович, – намагаюсь завжди брати участь та допомагати  в різних соціальних та громадських заходах, тому коли видалась можливість попробувати себе в місцевому самоврядування, я нею охоче скористався. Депутатство – це обдуманий та зважений крок.
Два роки тому був обраний депутатом Гіркополонківської сільської ради, в період каденції  депутата виконував обов’язки голови постійної депутатської комісії з питань фінансів, намагався максимально долучатись до соціальних та громадських заходів, що періодично проводилися на  території нашої громади, завжди відстоював інтереси округу, на якому люди проголосували за мене, за що я їм вельми вдячний, допомагав громадянам, які  особисто зверталися до мене з тими чи іншими проблемами, однією з основних цілей була реалізація проєкту щодо освітлення вулиць, на превеликий жаль, він не повністю був реалізований. Оскільки ця каденція є набагато тривалішою в часі, тому є наміри виконати попередньо поставленні цілі та сприяти в реалізації інших інфраструктурних проєктів, які вже давно намітив.
Балотуватися вирішив особисто, команду з якою йшов на вибори, вибрав не випадково, оскільки ідеологічно та ідейно підтримую ВО «Батьківщину». Ця політична сила, лідером якої є експрем’єр-міністр України Юлія Тимошенко, є однією з провідних і в нашій державі, що хоче доєднатися до європейської спільноти, і в нашій області, тому в позитивному результаті був упевнений.
Депутатство для мене – це, перш за все, можливість брати участь у формуванні та подальшому розвитку громади, в якій я живу і разом з якою крокую в краще майбутнє!
Передусім планую сприяти та брати участь в реалізації дуже важливих, на мою думку, інфраструктурних проєктів, а саме: освітлення центральних вулиць; облаштування асфальтового чи іншого твердого покриття на наших дорогах та провулках; встановлення світлофорів поблизу школи; а також допомагати односельчанам в особистих справах, які звертатимуться до мене. 

Олег ЛОКАЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%