У Баєві відкрили сучасну амбулаторію

У Баєві відкрили сучасну амбулаторію

11 грудня у селі Баїв Боратинської громади відбулось офіційне відкриття нової та сучасної амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Для жителів сіл Городище, Баїв, Цеперів –  це по-справжньому історична подія, адже до цього медичні послуги у селах надавали у фельдшерсько-акушерських пунктах без належно обладнаних комунікацій.

Урочисто перерізати стрічку прибули голова обласної ради Григорій Недопад, народний депутат України В’ячеслав Рубльов, очільник Боратинської територіальної громади Сергій Яручик, в.о. старости Оксана Кравчук, генеральний директор Луцького районного центру первинної медико-санітарної допомоги Оксана Чертюк, представники бізнесу Ігор Павлович, Василь Ярема та представники місцевої влади.
Сімейний лікар Тетяна Хахаєва стверджує: «Ми готові до роботи, адже повністю укомплектовані обладнанням. Сьогодні можемо якісно робити загальні аналізи крові, сечі, швидкі тести та кардіограми. На базі амбулаторії є денний стаціонар. Обслуговуємо всі категорії населення від новонароджених діток до людей похилого віку».
Відзначимо, що напередодні відкриття Баївську амбулаторію відвідала заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Садов’як. Вона обговорила з колективом амбулаторії розвиток та застосування телемедицини, яка наразі стала важливим етапом спілкування лікаря та пацієнта. Сімейний лікар амбулаторії розповіла, що епідемія коронавірусу свого роду прискорила цей процес та стимулювала до нових можливостей спілкування лікар-пацієнт.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%