Силіконові батьки

Силіконові батьки Віра та Михайло - прототипи волинян, які стали персонажами виставки київських майстрів. Силіконові скульптури власних батьків виготовили сини - Олег та Сергій Цьосі. Експозицію презентували у Волинському краєзнавчому музеї.

Поряд зі скульптурами відомих українців - Гетьманом Мазепою, Лесею Українкою - прототипи волинських пенсіонерів Віри та Михайла Цьосів. Їх автор, син подружжя Олег Цьось, художник-гример за фахом. Майстер розповідає, що завжди хотів виготовити звичайних людей і вирішив втілити у силіконі - батьків.

Процес виготовлення довготривалий. Скульптор розповідає, що спочатку створює каркас, потім вживлює волосся, фарбує, промальовує мімічні зморшки, створює очі, шиє одяг. Олег Цьось працює над створенням скульптур із силікону разом з дружиною, художницею Альбіною Сафоновою.

Силікон наближений до фактури тіла, він схожий на віск. «Але силікон сучасний матеріал, він може витримувати температури. Взагалі силікон рулить в сучасному мистецтві», - каже Альбіна Сафонова.

Виставка силіконових скульптур триватиме в краєзнавчому музеї до кінця року.

Наш кор.

Фото з сайту Суспільне.Медіа.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (210) - 87.1%
Пізно (7) - 2.9%
Яка різниця? (7) - 2.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (9) - 3.7%
Мені байдуже (7) - 2.9%