6 червня: і молитва, і нагороди

6 червня: і молитва, і нагороди

Митрополит Луцький і Волинський ПЦУ Михаїл благословив проведення творчого конкурсу серед журналістів. Результати будуть оголошені 6 червня, коли в Луцькому Свято-Троїцькому кафедральному соборі з нагоди щорічного свята до Дня журналіста проводиться традиційне Богослужіння.


«Положення про конкурс православної журналістики», яке 22 грудня 2020 р. ухвалив владика Михаїл (у миру Тимофій Зінкевич, – ред.), передбачає, що «це творче змагання проводиться інформаційно-видавничим центром Волинської єпархії Православної церкви України, щоб пожвавити висвітлення релігійної тематики журналістами, покращити рівень їхніх публікацій».

Конкурс проводиться щороку в усіх жанрах журналістики серед професіоналів та аматорів. Твори можуть бути як одноосібні, так і колективні, а приймаються доробки на різні теми, пов’язані з православ’ям, які або опубліковані з 1 травня попереднього року до 30 квітня поточного, або взагалі ніколи не були опубліковані. Відзначення переможців – на завершення молитви до Дня журналіста (6 червня).

«Автор може подати на конкурс в одному жанрі лише один твір. Можна брати участь у будь-якій кількості жанрів. Твори можуть бути опублікованими під автонімом, псевдонімом, анонімно, але, подаючи їх на конкурс, слід розкрити справжнє ім’я автора для журі. Твори, подані на конкурс, можуть бути опубліковані в єпархіальних ЗМІ», – зазначається в положенні.

Журі «Конкурсу православної журналістики» складається з працівників інформаційно-видавничого центру єпархії. Члени журі не можуть подавати на конкурс  свої доробки.

Адреса для надсилання доробків чи посилань на них: infosluzhba@ukr.net. Тема листа: Конкурс. У листі зазначити кількість творів, що подаються, їхні жанри. Після відправки листа слід зателефонувати за номером +380506615668, аби переконатися, що подання прийнято.

Наш кор.

На фото ІА «Волинські новини»: Митрополит Луцький і Волинський ПЦУ Михаїл під час одного з Богослужінь до Дня журналіста.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (210) - 87.1%
Пізно (7) - 2.9%
Яка різниця? (7) - 2.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (9) - 3.7%
Мені байдуже (7) - 2.9%