Військовослужбовцям Луцького прикордонного загону подарували квартири

Військовослужбовцям Луцького прикордонного загону подарували квартири

13 військовослужбовців Луцького прикордонного загону отримали квартири у новобудові, ключі від яких сьогодні, 29 грудня 2020-го року, новим власникам вручили керівництво області та Держприкордонслужби. Зокрема, привітати із новосіллям прибули перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Мовенко, перший заступник голови Держприкордонслужби Володимир Нікіфоренко та голова обласної ради Григорій Недопад.

Про це повідомляють у Волинській ОДА.

«Від імені голови Волинської облдержадміністрації вітаю вас з отриманням житла. Це дуже важлива подія для кожної родини. Добре, що держава піклується про тих, хто боронить наші кордони. Впевнений, що піклуватиметься і в наступному році. Дякую за це керівництву Держприкордонслужби та місцевому керівництву. Усім бажаю міцного здоров’я, миру, злагоди та добробуту в нових оселях. Саме на таких людях як ви тримається наш суверенітет та незалежність держави – дякую вам», - сказав, вітаючи, перший заступник голови ОДА Сергій Мовенко.

Своєю чергою, перший заступник голови Держприкордонслужби Володимир Нікіфоренко зазначив, що соціальний захист військовослужбовців та їх сімей є і залишається пріоритетом Державної прикордонної служби України. А завдяки підтримці керівництва держави проводиться системна робота над розв’язанням питань забезпечення особового складу житлом. Він додав, що до кінця року ще 250 сімей прикордонників з різних куточків нашої країни одержать грошові компенсації за неотримане житло.

«Соціальне питання постійно стоїть на порядку денному для нас. Не тільки придбання гелікоптерів, катерів і кораблів, не тільки інженерне облаштування державного кордону, а й забезпечення військовослужбовців житлом є пріоритетом. Прикордонники щоденно захищають державний кордон, боронять Україну та повинні мати гідні умови проживання», – наголосив Володимир Нікіфоренко. 

Опісля присутніх запросили оглянути подаровані помешкання. Новозбудований багатоповерховий будинок знаходиться у Луцьку. Серед вручених квартир – 3 службові та 10 – для постійного проживання. В квартирах зроблений косметичний ремонт, присутні усі прилади обліку, газовий котел, батареї опалення та виведені комунікації з обладнанням.

Анна АРТЮХ.
Фото із фейсбук-сторінки Волинської ОДА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%