Луцькі правоохоронці провели профілактичні рейди

Луцькі правоохоронці провели профілактичні рейди

Сьогодні дільничні офіцери Луцького відділу поліції провели низку профілактичних рейдів з  метою виявлення точок незаконного продажу піротехнічних засобів та новорічних ялинок. У заходах взяли участь співробітники ДСНС та Державна екологічна інспекція у Волинській області.

Про це інформує Сектор комунікації поліції Волинської області.

Рейди проводили на ринках обласного центру, у місцях продажу ялинок та інших торгових закладах обласного центру.

У результаті проведених заходів правоохоронці виявили низку порушень. На порушників склали 6 адміністративних протоколів, зокрема, за ст. 195-6 (Порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів), ст. 159 ( Порушення правил торгівлі на ринках)  та ст. 88-1 (Порушення порядку придбання чи збуту об'єктів тваринного або рослинного світу, правил утримання диких тварин у неволі або в напіввільних умовах) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Окрім цього, поліцейські під час заходів вилучили піротехнічні засоби, котрі зберігалися (реалізовувалися) незаконно.

Поліцейські Волині закликають дотримуватися основних правил придбання та використання піротехніки та ні в якому разі не давати такі вироби дітям.

Обираючи піротехнічний виріб, обов’язково потрібно звернути увагу на інструкцію з використання – вона має бути українською мовою. Також на упаковці має бути вказаний термін придатності і вікові обмеження використання товару. Якщо така інформація відсутня, користуватися товаром небезпечно. Загрозу становить і піротехніка з пошкодженою упаковкою. Варто пам’ятати, що піротехнічні вироби можуть стати причиною травм та опіків, налякати дитину, тощо.

Анна АРТЮХ.
Фото із сайту Нацполіції.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%