Волинські рятувальники випустили тематичний календар

Волинські рятувальники випустили тематичний календар

Наприкінці року, що минає, співробітники Управління ДСНС України у Волинській області підготували і випустили друком тематичний календар на наступний рік.

Про це інформує пресслужба ДСНС у Волинській області.

Тлом для календаря і місцем фотозйомки став Луцький замок – візитівка Волинської області, а в центрі уваги – рятувальники та cпівробітники служби «101» Волині. Для підготовки календаря використані світлини відомого фотографа Павла Березюка, а також пресслужби УДСНС області.

«Підготовка календарів уже стала звичним алгоритмом завершення року, - зазначив начальник сектору взаємодії із ЗМІ та роботи з громадськістю УДСНС області полковник служби цивільного захисту Володимир Нестеров. – У такий спосіб популяризуємо професію рятувальника та акцентуємо увагу громадян на безпеці життєдіяльності».

На кожній сторінці календаря розміщені мотиваційні фрази авторитетних українців та відомих світових класиків для продуктивної праці, а також зазначені державні, релігійні святкові дні та неофіційні святкові дати для створення позитивних і добрих емоцій протягом прийдешнього Нового 2021 року.

Дар’я ОНІМОВА.

Фото рятувальників.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%