Шановні колеги, друзі та однодумці!

Шановні колеги, друзі та однодумці!


Дозвольте в Вашій особі привітати очолювані Вами колективи і всіх волинян із Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!


Волинське обласне об'єднання організацій роботодавців та Благодійний фонд «Волинь-2014» гідно зустріли виклики та випробування, котрі приніс нам високосний 2020 рік. Він насправді виявився доленосним, адже вперше людство зустрілося з масштабною атакою коронавірусної пандемії, яка ледь не паралізувала життя планети та стало серйозним викликом соціально відповідальному бізнесу, до якого ми належимо.

Втім, буквально в перші дні атаки Covіd-19 учасники ВОООР та БФ «Волинь-2014» максимально згуртувалися та розробили чітких і відповідальний алгоритм дій в умовах надзвичайної ситуації. Здебільшого, ми зуміли зберегти, а часто навіть наростити потужності очолюваних підприємств, організацій та установ, освоїти випуск сучасної продукції та завоювати нові ринки збуту, поповнюючи багатомільйонними платежами бюджети всіх рівнів.

Крім цього, з Вашою, шановні партнери, участю було мобілізовано значні фінансові, матеріальні та ресурси, роботу кваліфікованого персоналу, щоб забезпечити вкрай необхідними матеріалами, обладнанням та устаткуванням медичні заклади Волині, які продовжують боротьбу за порятунок здоров'я та життя тисяч волинян, які стали жертвами підступного і смертоносного коронавірусу. І ця робота триває навіть зараз, у ці світлі передсвяткові дні, і буде продовжуватися навіть у часи посилення карантинних обмежень.

Життя не стоїть на місці. Тому вірю, що найближчим часом людство зуміє оговтати розгул Covіd-19, а разом із цим – повернутися до життя та роботи в звичних умовах. Звичайно, перед кожним із нас поставатимуть нові виклики та випробування, але я переконаний, що потенціал кожного з нас та сила нашого об'єднання допоможуть успішно вирішити навіть найскладніші завдання.

Тож вітаю Вас із Новим роком та Різдвом Христовим, які от-от завітають у наші домівки та офіси! Щастя, благополуччя, затишку та процвітання в родинному колі та очолюваних колективах!

Здоров'я, добра і оптимізму!

З повагою

Петро ПИЛИПЮК,

Голова правління Волинського обласного об'єднання організацій роботодавців та Благодійного фонду «Волинь-2014».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%