У Новий рік з новим партнером

У Новий рік з новим партнером

Фаховий коледж технологій, бізнесу та права підписав меморандум про співпрацю та партнерство з Радою адвокатів Волинської області.

Меморандум ставить на меті інтеграцію через проведення спільних наукових конференцій семінарів, круглих столів, співпрацю в галузі практичної підготовки майбутніх фахівців з метою підвищення культурно-освітнього рівня молоді.
Своїми підписами директор коледжу Станіслав Щеблюк та голова Ради адвокатів Волинської області Галина Руденко документально закріпили взаємовідносини між цими двома структурами, співпраця між якими в подальшому принесе взаємовигоду обом партнерам.
Також голова Ради адвокатів зустрілась зі студентами 3-го курсу спеціальності «Право». Під час зустрічі Галина Андріївна розповіла про основні засади діяльності адвоката, сучасні вимоги та виклики цієї професії. 
Крім того, голова Волинського осередку Молодіжного комітету Національної асоціації адвокатів «UNBA NextGen» України Тарас Манькут розповів про органи адвокатського самоврядування, про основні напрями діяльності комітету, можливості для вступу в комітет для молодих адвокатів, помічників адвокатів, юристів та студентів.

Дар’я ОНІМОВА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (579) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%