КомерцФест-2020

КомерцФест-2020


27 листопада у Фаховому коледжі відбувся ІХ Міжнародний фестиваль професійної майстерності «КомерцФест-2020». Через поширення коронавірусної інфекції традиційний для закладу захід пройшов у режимі онлайн з використанням платформи Zoom.

У конкурсі взяли участь 7 команд з різних куточків України: «Файне місто» Тернопільського коледжу харчових технологій і торгівлі; «ЧКТ» Черкаського фахового коледжу харчових технологій та бізнесу; «Black Бізнес» Кропивницького коледжу харчування та торгівлі; «РКЕБ» Рівненського коледжу економіки та бізнесу; «Чернівецькі підприємці» Чернівецького державного комерційного технікуму; «Коопеліт» Луцького кооперативного коледжу Львівського торговельно-економічного університету та «Волиняночки»  Фахового коледжу технологій бізнесу та права Волинського національного університету імені Лесі Українки.
З вітальним словом до учасників фестивалю звернувся заступник директора фахового коледжу з навчальної роботи Ігор Макарук:
«Я радий вітати вас, хотів би сказати в стінах нашого закладу, але на разі ситуація складається так, що мусимо зустрічатися віртуально. Маю чітку надію на те, що рано чи пізно коронавірус закінчиться, і ви, чи вже ваші наступники, все ж таки відвідають мальовничий волинський край і матимуть можливість побувати в нашому закладі. Ви всі гарно проявили себе, журі оцінить ваші матеріали, поспілкується з кожним з вас, продумає та проаналізує результати. Але, знайте, ви – вже є переможці, тому що обрали досить престижну, чудову і гарну професію. І як би не було, кожен заклад від імені нашого управління освіти та науки облдержадміністрації нагороджений подякою за участь в цьому фестивалі. Також кожен учасник отримає грамоти та сертифікати, які після підсумків конкурсу будуть направлені до ваших закладів поштою. Бажаю вам всім, в першу чергу, здоров’я, обмінятися досвідом, професійними вміннями, поспілкуватися з авторитетним нашим журі і, пам’ятайте, будь-яке закінчення – це по суті новий старт. Тож, ще раз, бажаю вам успіхів та натхнення, а членам журі плідної і гарної роботи».
Команди-учасниці змагалися у чотирьох конкурсах: «Товарознавець непродовольчих товарів», «Сучасний маркетолог», «Товарознавець продовольчих товарів» та «Організація торговельного процесу». Виконання завдань учасники проводили у своїх закладах освіти, а процес виконання знімали на відеокамеру, щоб журі змогло оцінити результати. 
Оцінювали виконання завдань учасниками фестивалю експерти-фахівці у сфері підприємництва, торгівлі та біржової діяльності: голова журі – к.е.н., доцент кафедри товарознавства та експертизи в митній справі Луцького національного технічного університету Андрій Дзюбинський; к.е.н., доцент кафедри товарознавства та експертизи в митній справі Луцького національного технічного університету Оксана Речун та приватний підприємець Валентина Юревич.
У результаті онлайн-фестивалю перемогу здобули: команда «Файне місто» у номінації «Кращі товарознавці продовольчих товарів»; команда «ЧКТ» у номінації «Прогресивні та сучасні підприємці»; команда «Black Бізнес» у номінації «Фахівці торгівельної справи»; команда «РКЕБ» у номінації «Сучасні знавці ринку»; команда «Чернівецькі підприємці» у номінації «Інноваційний підхід в підприємницькій діяльності»; команда «Коопеліт» у номінації «Комерція як мистецтво»; команда «Волиняночки» у номінації «Кращі товарознавці непродовольчих товарів».
Усім учасникам ІХ Міжнародного фестивалю професійної майстерності «КомерцФест-2020» на адреси закладів будуть надіслані подяки, грамоти із визначеними номінаціями та сертифікати.

Ольга КОНОНЧУК.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (582) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%