На захисті прав та свобод

На захисті прав та свобод

Проведення тижнів циклових комісій для Фахового коледжу вже стали традицією. Такі заходити дозволяють студентам не тільки поглибити професійні знання та навички, але й розшири свій кругозір, познайомитися з авторитетними людьми та пізнати усі тонкощі обраної спеціальності.

Тож на початку зими розпочався тиждень права. У його рамках 1 грудня відбулась зустріч студентів групи П-11 з працівниками Регіонального центру з надання БВПД у Волинській області Іриною Кушпетюк, Луцького місцевого центру Зоряною Світлицькою та Уповноваженого ВРУ з прав людини у Волинській області Любов’ю Сітовською на тему: «Запобігання та протидія домашньому насильству».
Ця зустріч відбулася у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».
Крім того, з метою правового виховання та підвищення рівня правосвідомості молодого покоління 15 грудня відбулась зустріч студентів групи П-22 з начальником відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції у Волинській області Ольгою Шмігель та старшим інспектором з особливих доручень відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції у Волинській області Романом Ткачуком на тему: «Дії підлітка у випадку коли його затримала поліція».
Патрульні поліцейські розпочали розмову з майбутніми юристами зі знайомства з професійною діяльністю працівників Національної поліції, системою безоплатної правової допомоги, наголосивши на видах послуг, які можна отримати, звернувшись до найближчого місцевого центру з надання БВПД чи бюро правової допомоги, або ж скориставшись засобами комунікації. Далі ж мова йшла про дії підлітка, його права та обов’язки при затриманні поліцією.
Присутніх цікавила інформація й про те, з якими ситуаціями найчастіше стикаються у своїй роботі патрульні, як стати поліцейським, якими знаннями та навичками потрібно володіти у даній професії: її «плюси» та «мінуси», виклики та перспективи.
16 грудня студенти третього курсу спеціальності «Право» взяли участь у заході на платформі Zoom, який організували Регіональний центр з надання БВПД у Волинській області у партнерстві з старшим інспектором з особливих доручень відділу уповноважених з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності УДПЛ Наталією Бартошук на тему: «Адміністративне затримання. Затримання особи у кримінальному провадженні. Впровадження в діяльність підрозділів поліції системи «Custody Records». 
В ході онлайн-зустрічі обговорили особливості адміністративного та кримінального затримання, а також порядок отримання правової допомоги. 
Наталія Бартошук розповіла про впровадження в підрозділи поліції системи Custody Records, яка передбачає електронну фіксацію дій, що відбуваються із затриманими особами. При ефективному впровадженні, така система захистить затриманих від неправомірних дій поліцейських, а також убезпечить самих правоохоронців від безпідставних звинувачень.

Дар’я ОНІМОВА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (620) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%