П'ять сіл Луцької ОТГ не мають автобусного сполучення з обласним центром

П'ять сіл Луцької ОТГ не мають автобусного сполучення з обласним центром

З 35-ти населених пунктів, які приєдналися до Луцької територіальної громади, п’ять сіл не мають автобусного сполучення.

Про це Суспільному розповів начальник транспорту та зв’язку Луцької міської ради Володимир Степанов.

Забезпечити транспортним сполученням у Луцькій міській раді планують п’ять населених пунктів, де не курсують автобуси. Це два села, з Княгинінівського старостинського округу - Милушин та Маташівка. Та три села по Заборолівському старостинському округу - Антонівка і Всеволодівка та Великий Омеляник.

У Луцьку працює програма "сільський автобус". У ній записано, що до кожного села має ходити громадський транспорт. Володимир Степанов каже: "І в цих напрямках, до цих сіл зможемо забезпечити доїзд в необхідній кількості".

А поки автобусів не вистачає Ростислав Гуменюк, житель села Антонівка, додому пішки йде через село Олександрівку. На маршрут витрачає майже годину. Чоловік каже, що 180-а маршрутка Луцьк-Забороль їде кругом тільки зранку, а більше нічого немає.

Зі слів Володимира Степанова, нині на виконкомі міської ради вирішили продовжити рух маршрутки №29 до села Великий Омеляник. Вона курсуватиме вулицями Набережна і Дубова. Коли належне сполучення з’явиться у інших 4-х населених пунктах, точної відповіді посадовець не дав.

Анна АРТЮХ.
Фото із сайту Суспільне.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (68) - 86.1%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%