Приспали і вбили

Приспали і вбили


Обвинуваченого у нападі в березні 2019 р. на співробітника Адміністрації Президента Петра Порошенка Олександра Бухтатого – 34-річного громадянина Вірменії – засудили до 8 років ув’язнення з конфіскацією майна. За життя потерпілий був відомим журналістом і неодноразово бував на Волині.


Речниця Київської міської прокуратури Надія Максимець у коментарі «Українській правді» повідомила, що рішення виніс Шевченківський районний суд міста Києва 21 січня ц. р.

Слідство встановило, що обвинувачений – громадянин Вірменії – зі спільником (перебуває в розшуку, – ред.) напав на Олександра Бухтатого з метою пограбування. Затриманий чоловік свою провину в розбої визнав, тим паче, що в нього знайшли мобільний телефон жертви.

«Водночас проведеними слідчими та розшуковими діями слідству не вдалося встановити його причетність до дій, які призвели до смерті потерпілого Олександра Бухтатого у зв’язку з потраплянням в організм клозапіну (лікарський засіб, що відноситься до антипсихотичних препаратів, та є похідним дибензодіазепіну, застосовується переважно перорально, рідше внутрішньом'язово та викликає заспокоєння та сонливість, – ред.). Тому дії нападників були кваліфіковані за 2 с. 187 КК України – розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством небезпечним для життя особи», – зазначається.

Матеріали щодо співучасника злочину виділені в окреме кримінальне провадження, досудове розслідування у якому триває.

За життя Олександр Бухтатий як секретар НСЖУ та співробітник профільного управління Адміністрації президента Петра Порошенка неодноразово бував на Волині та брав участь у проведенні з волинськими журналістами спільних заходів. На честь трагічно загиблого Спілка організувала та щороку проводить спортивні змагання.

Наш кор.

На фото «Української правди»: таким був Олександр Бухтатий.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (69) - 86.3%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5%