Чоловіча аеробіка

Чоловіча аеробіка


Футболісти першолігової «Волині» повернулися до роботи після тривалої паузи. 20 січня підопічні Василя Сачка уперше зібралися разом та провели перше бігове тренування, а також вправи з аеробіки, започатковані ще Віталієм Кварцяним.


Як повідомила пресслужба ФК «Волинь», перший зимовий збір команда «хрестоносців» проведе у м. Луцьку, а завершитися за планом він має 14 лютого. Клуб планує два контрольні поєдинки – 30 січня у м. Житомирі проти «Полісся», а також 7 лютого попередньо у м. Львові – проти тернопільської «Ниви». Протягом домашнього збору клуб також вивчає можливості щодо проведення інших спарингів.

«Також за згодою сторін клуб припинив співпрацю з нападником Віктором Хомченком. У осінній частині Чемпіонату України він взяв участь у 5 поєдинках нашої команди та відзначився одним забитим голом. Клуб дякує футболісту за співпрацю та бажає подальших футбольних успіхів! Нагадаємо, що ще раніше «Волинь» залишило ще шестеро футболістів – Олександр Бондаренко, Юрій Тетеренко, Джуліан Кейта, Ігор Сікорський, Роман Никитюк та Валерій Болденков», – зазначається в повідомленні.

Кого керівництво клубу планує «підписати» натомість, а також чи достатній бюджет для виходу в УПЛ, не повідомляється.

Наш кор.

На фото пресслужби ФК «Волинь»: тренерка з аеробіки проводить заняття з футболістами.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (69) - 86.3%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5%