Податкова міліція Волині ліквідувала міжрегіональний канал збуту фальсифікату

Податкова міліція Волині ліквідувала міжрегіональний канал збуту фальсифікату

Працівники податкової міліції Волині, під процесуальним керівництвом обласної прокуратури, у взаємодії з працівниками Головного управління по боротьбі з корупцією та організовано злочинністю Служби безпеки України, ліквідували міжрегіональний канал збуту фальсифікату.

Про це інформують в ГУ ДФС у Волинській області.

Так, під час здійснення досудового розслідування у кримінальному провадженні за ч.1 ст.204, ч. 1 ст. 199 КК України проведено комплекс заходів з метою встановлення шляхів надходження фальсифікованих алкогольних напоїв на територію Волинської області. Відтак, правоохоронцями здобуто інформацію, що у складських приміщеннях, розміщених на території одного з сіл Рівненської області зберігається масштабна партія спирту та алкоголю, маркованого марками акцизного податку з ознаками підробки.

Вжитими заходами встановлено, що зловмисники налагодили незаконне зберігання з метою збуту фальсифікованого підакцизу без жодних дозвільних документів, всупереч Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напої, тютюнових виробів та пального». Правоохоронці припускають, що  останні збували сурогат по всій території України, в тому числі на території Волинської області.

В ході проведення санкціонованих обшуків нежитлових приміщень виявлено та вилучено близько 3000 пляшок алкогольного фальсифікату та майже 10 000 літрів рідини з характерним запахом спирту.  За попередніми оцінками вартість вилученого підакцизу становить 2 млн. 800 тисяч гривень.

На даний час вирішується питання щодо призначення  судових експертиз по вилученій алкогольній продукції та сировині.

 В ГУ ДФС повідомляють, що відповідальність за вказані правопорушення передбачає накладення штрафу в розмірі від п’яти до десяти тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів та позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Дар’я ОНІМОВА.

Фото фіскальної служби.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (69) - 86.3%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5%