Розігнати хмари – елементарно!

Розігнати хмари – елементарно!


Запевняє Людмила Добровольська із Чарукова Луцького р-ну, де, кажуть, живе 13 відьом…

Щоночі, коли годинник перетне позначку півночі, з коминів хат вилітають відьми і збираються на шабаш. Там, на найвищому пагорбі коло цвинтаря, вони й вирішують, кому що лихого заподіяти… Звісно, маячня! Бо хоч у селі, сама назва котрого вже натякає на диво, й справді живуть чаклунки, але на мітлах вони точно не літають.

Одразу уточнюємо: слово «відьма» не варто сприймати лише негативно, бо походить воно від «відати». Просто енергія подекуди накопичується негативна, тож… А загалом, каже Людмила Добровольська, шкода, що наші жінки переважно втратили дароване їм вміння оберігати свій дім із допомогою вищої сили, що є всередині.

– Раніше люди жили тісніше з природою, майже кожна жінка вміла розігнати хмари, замовляти всілякі хвороби, біди, – каже, – так захищала свою сім’ю від лиха. Зараз це вже втратилося, бо ніхто такі вміння не передає. Нас же змалку вчать, наприклад, що є земля, вона має таку форму, вчать математики, а про силу енергії призабули. А в Чарукові й справді лишилося кілька жінок, котрі це вміння зберегли. От і вся магія.

Словом, співрозмовниця зізнається, що сама вона запросто може розігнати хмари, коли треба. Це – елементарні речі…


Та й не тільки це. Співрозмовниця знається також на травах. Не від добра відкрила у собі таке вміння – при пологах донці занесли недугу, з котрою довелося боротися все життя. А щодо трав, то пані Добровольська взагалі переконана: не використовуємо цей потенціал через лінь. Бо якщо й зберемо та насушимо необхідного зілля, то потім просто зберігаємо його на горищі.

Коли переїхала сюди до чоловіка із Локачів Горохівського р-ну (родом звідти), жінка працювала на консервному заводі – заввиробництвом. Уже тоді їй спало на думку, що можна не лише лікувати людей, а й займатися профілактикою.

– Маю 8 власних рецептів, захищених у Києві: ми тоді випускали напої з кульбаби, кропиви, багна, звіробою. Зараз це втратилося, ніхто таким не займається. А ще були фітомеди – це взагалі річ унікальна, – каже.

Пані Людмила дуже вірить, що колись хтось візьметься за ці напрочуд цінні речі і відновить виробництво цілющих напоїв.

Найкраще, каже чаруківська чарівниця, допомагають ті трави, що ростуть у нашій місцевості. Будь-яка рослинка тут з’явилася неспроста.

– От, наприклад, бузок чи каштан. Там усе цілюще – від кори до квіточки. Треба тільки захотіти, – веде далі. – Я обмінююся досвідом із колегами з Польщі. Ми розповідаємо про свої відкриття, так вчимося один в одного.

Жінка зізнається, що багато зрозуміла, коли стала вивчати історію роду. Її бабуня Марія і прабабуся Агнеса займалися цілительством. А ще бабуня постійно молилася, тато умів змовляти бородавки. Із усіх тіток та дядьків Добровольської в родині кожного є хтось такий, кому дано незвичайну силу.

Вона запевняє: молитва обов’язково зцілює. Головне – душевне переконання. Якщо просто так, без віри, то не варто молитися. Краще зачекати, поки прийде внутрішнє усвідомлення.

– Річ у тім, що в мене є заборони – я середня дитина в сім’ї, тож маю певні обмеження, – розповідає Добровольська. – Якщо займаюся цим поза родиною, то воно іде мені на шкоду, бо пропускаю хворобу через себе. А так як люди звертаються переважно із проблемами ніг та рук, то тепер сама ходжу погано, хоч у минулому – спортсменка.

Співрозмовниця запевняє: енергетичні вампіри – це реальність. Тож із окремими людьми треба бути дуже обережними.

– Я вперше допомогла дотиком. Це сталося випадково, сама не знала. Та людина згодом прийшла і попросила вдруге це зробити – у неї від мого дотику пропала гуля, – розповідає.

А загалом Людмила Добровольська звичайна жінка, хіба трохи більше знає і бачить. Має троє дітей, семеро внуків. Онук Владислав пішої її стежиною – знаний спортсмен у школі.

– Я не маю ангельських крил. Відверта, пряма у багатьох моментах, інакомисляча, – не приховує. – Найбільше мене цікавить такий розділ, як космічна медицина. Закінчила курси біоенергетика. Фізичне тіло – це одне, а енергія, аура – зовсім інше. Є енергетичний зв’язок: от хочу поспілкуватися з кимось – та людина раптом дзвонить.

Шкода, каже цілителька, але в сучасному світі люди дуже хворі психологічно. А це значно гірше, ніж навіть фізично.

Світлана ДУМСЬКА.

Фото автора.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (67) - 85.9%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%