ДКП "Луцьктепло" просить споживачів вчасно оплачувати рахунки

ДКП

Через низький рівень розрахунків ДКП «Луцьктепло» змушене знову звертатися до споживачів з вимогою про вчасну сплату рахунків за спожиті послуги.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці ДКП.

Через низький рівень оплати споживачів за спожиті послуги з централізованого опалення, постачання теплової енергії та гарячого водопостачання, ДКП «Луцьктепло» опинилося під загрозою неотримання номінацій на природний газ на наступний місяць.

Відтак, працівники звертаються до споживачів з вимогою про оплату спожитих в грудні 2020 року послуг до кінця поточного місяця, а також про погашення заборгованостей минулих періодів.

Варто звернути увагу на те, що рівень розрахунків населення станом на 27 січня становить 80,2%. Це не дозволяє підприємству в повній мірі розрахуватися за спожиті енергоносії, які й формують близько 80% вартості тарифу на послуги.

Найзручнішим способом сплати поточних нарахувань та боргів попередніх періодів є Особистий Кабінет побутового споживача ДКП «Луцьктепло», де розрахунки здійснюються без комісій, а їх розмір є актуальним.
Нарахування грудня 2020 року за посиланням.
Особистий Кабінет ДКП "Луцьктепло" за посиланням або на сайті.

Анна АРТЮХ.
Фото ілюстративне.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%