На автошляху біля Копачівки встановлюють систему зважування в русі

На автошляху біля Копачівки встановлюють систему зважування в русі

На автошляху М-19 встановлюють систему зважування в русі.

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Волинській області.

У 2016-2019 роках було введено в експлуатацію 32,6 км відремонтованого міжнародного автошляху М-19 Доманове   (на  м. Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м. Бухарест) у межах Волинської області, у 2020-му відновлено ще понад 40 км, продовжать його ремонтувати і цьогоріч.

Та ремонт автошляху – це лише пів справи, потому його потрібно вберегти від передчасних руйнувань, яких завдають перенавантажені транспортні засоби. 

Для цього на автодорозі М-19 поблизу села Копачівка встановлюють сучасний комплекс автоматичного габаритно-вагового контролю Weigh-in-Motion (“Зважування у русі”). Сьогодні змонтовано один з елементів цієї системи – рамну опору.

Виконавець робіт – ТОВ «СЕА Електротехніка».

Система зважування в русі WiM – це розумна система збирання інформації про транспортні засоби, які рухаються автомобільними дорогами: дату та час проїзду, температуру навколишнього повітря та дорожнього покриття, смугу та напрямок руху, швидкість руху та державний номерний знак, габаритні розміри, відстань між осями, загальну масу та її розподіл по осях.

Такий комплекс WiM вже змонтовано на автошляху Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква неподалік села Заріччя.

Для захисту автошляхів державного значення області від руйнування вантажівками планують встановити ще 4 системи зважування в русі.

Анна АРТЮХ.
Фото із фейсбук-сторінки Служби автомобільних доріг у Волинській області.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%