У Нововолинську запрацює муніципальна варта

У Нововолинську запрацює муніципальна варта

28 січня заступник Нововолинського міського голови Олександр Громик провів робочу нараду із представниками комунальних служб міста.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

На часі – питання оперативного снігоприбирання міста та сіл громади. Наголосили на якісному очищенні кільця біля АЗС «Окко» та прилеглих дорогах, прибиранні та посипанні вулиць у сільській місцевості.

Нововолинськ уже найближчим часом має отримати транш коштів на капітальний ремонт доріг. До 1 червня мають бути виготовлені всі проектно-кошторисні документації, а до 1 жовтня – завершені роботи. Одна із вимог – встановлення вебкамер на об’єктах.

Обслуговування доріг місцевого значення (ті, які з’єднують населені пункти нашої громади) буде здійснювати мале підприємство «Шлях», з яким уклала договір Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області. Керівники комунальних підприємств отримали доручення стежити за виконанням робіт, які прописані в договорі, і фіксувати факти невиконання.

Від початку березня в місті працюватиме Муніципальна варта. Її представники зможуть фіксувати порушення правил благоустрою та паркування та виписувати відповідні протоколи.

Дар’я ОНІМОВА.

Фото Нововолинської міської ради.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (210) - 87.1%
Пізно (7) - 2.9%
Яка різниця? (7) - 2.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (9) - 3.7%
Мені байдуже (7) - 2.9%