Новий начальник

Новий начальник


Буквально наступного дня після смерті підозрюваного у зґвалтуванні дитини у Місті залізничників представили нового керівника Ковельського районного управління поліції.


На 4 сесії Ковельської міської ради 28 січня ц. р. обранцям громади представили нового керівника – т. в. о. начальника Ковельського районного управління поліції, майора Андрія Литвина

Він повідомив, що утворене Ковельське районне управління поліції, до якого увійшло 6 територіальних підрозділів – Турійський, Любомльський, Шацький, Старовижівський, Ратнівський та Ковельський.

 Правоохоронець також розповів, що до призначення працював начальником Горохівського  відділу поліції, також очолював відділ у м. Нововолинську.

«Завжди готовий допомагати людям. Діяльність управління спрямовуватиму, аби тісніше співпрацювати з громадою. Буду радий вас почути, поспілкуватись і разом вирішувати проблеми», – звертаючись до присутніх, сказав Андрій Литвин, слова якого наводить пресслужба міськради.

Новому правоохоронцеві депутати поставили чимало запитань, а згодом він пообіцяв відрапортувати про роботу місцевих правоохоронців додатково.

Наш кор.

На фото пресслужби Ковельської міськради: виступає Андрій Литвин.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (210) - 87.1%
Пізно (7) - 2.9%
Яка різниця? (7) - 2.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (9) - 3.7%
Мені байдуже (7) - 2.9%