У Луцьку нагородили переможців міського фотоконкурсу

У Луцьку нагородили переможців міського фотоконкурсу

Десятьох переможців новорічно-різдвяного онлайн фотоконкурсу “Тут є свято” сьогодні нагородили пам’ятними подарунками від майстрів народної творчості та грамотами. Привітала їх заступник міського голови Ірина Чебелюк.

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.
 
“Мені радісно, що бачу в цій залі учасників різної вікової категорії. Дякую кожному з вас за активність та участь у цьому конкурсі. Сподіваюся, що всі подальші наші проєкти будуть адаптовані не тільки під умови карантину, коли люди працюють вдома, але й відбуватимуться по його завершенні, коли життя кожного з нас стане у звичне русло”.

Фотоконкурс проводився серед користувачів мережі інтернет з метою стимулювання пізнавальної, соціальної та творчої активності мешканців міста, популяризації фотомистецтва та підвищення інтересу до творчого самовираження, створення новорічно-різдвяного настрою, зміцнення родинних традицій прикрашання ялинки та їх популяризація в інтернет-просторі.
 
Загалом на конкурс надійшло 27 світлин від 13 учасників. Переможцями визнано тих, чиї фото набрали найбільшу кількість “вподобайок”. Загалом глядачами фотоконкурсу стало 1604 особи.

Анна АРТЮХ.
Фото із сайту Луцької міської ради.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (210) - 87.1%
Пізно (7) - 2.9%
Яка різниця? (7) - 2.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (9) - 3.7%
Мені байдуже (7) - 2.9%