Григорій Недопад здійснив робочу поїздку до Шацького краю

Григорій Недопад здійснив робочу поїздку до Шацького краю

Зведення нової школи, будівництво очисних споруд на Світязі, нового пункту пропуску на кордоні з Польщею та ряд інших питань опрацювали під час робочої поїздки до Шацького краю.

Про це повідомляють у Волинській обласній раді.

"Узяв за традицію проводити виїзди без попереджень, щоб бачити умови роботи і вивчати виклики, що стоять перед нашою областю. Втім, попередньо отримував запрошення до зустрічі від голови Шацької громади та депутатів, адже розповісти керівництву цієї ОТГ дійсно є про що,  - йдеться у дописі голови обласної ради Григорія Недопада у соціальній мережі Фейсбук.  - Ми побачили вдалі результати роботи і перспективи, які можуть стати новим потужним проривом для громади Шацька. Йдеться насамперед про відкриття пункту пропуску «Адамчуки-Збереже» – на рівні області до реалізації проєкту готуємось посилено, потрібні підтримка і розуміння від держави. Адже перспективи відкриття ще одного пункту пропуску дуже оптимістичні, потреба  у ньому колосальна. Нова точка перетину кордону не тільки розвантажить існуючі пункти пропуску, але і пришвидшить його перетин, вдихне нове життя у сферу туризму, полегшить можливість відпочинку на озерах Шацька для іноземних туристів, відкриє нові перспективи для волинян.

Хороші прогнози і по будівництву школи села Піща, яка підпадає під фінансування по програмі ДФРР, а отже можемо робити попередні прогнози й очікувати, що у 2022 році діти цього і наближених сіл матимуть новеньку і обладнану всім необхідним школу.

Також плануємо відкриття системи каналізування і очисних споруд в селі Світязь у рамках великого інфраструктурного проєкту «Покращення екологічної ситуації в Шацькому національному природному парку шляхом каналізування населених пунктів навколо озера Світязь». Будемо працювати, аби запустити каналізаційну мережу якнайшвидше, орієнтовно розраховуємо на цей літній сезон. 
 
Як бачимо, прогнози позитивні – навіть в умовах коронавірусної кризи Волинь розвивається, а вказані проекти захоплюють своїм масштабом і важливістю для усієї Волині", - йдеться у дописі.

Анна АРТЮХ.
Фото із фейсбук-сторінки Волинської обласної ради.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (193) - 86.2%
Пізно (7) - 3.1%
Яка різниця? (7) - 3.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (9) - 4%
Мені байдуже (7) - 3.1%