Вихованців одного із луцьких ліцеїв запросили вступати до лав поліції

Вихованців одного із луцьких ліцеїв запросили вступати до лав поліції

Аби надати корисні поради у виборі професії, співробітники управління кадрового забезпечення ГУНП у Волинській області постійно зустрічаються із учнями шкіл, ліцеїв та інших навчальних закладів.

Про це інформує Сектор комунікації поліції Волинської області

Так, у середу, 27 січня, з метою популяризації праці поліцейського серед молоді та інформування про можливості вступу на службу в Національну поліцію України поліцейські завітали до комунального закладу загальної середньої освіти "Луцький ліцей №28 Луцької міської ради".

Правоохоронці Ілона Бурковська та Євгеній Ковальчук ознайомили вихованців навчального закладу з особливостями та специфікою щоденної праці поліцейського, розповіли про різноманітні підрозділи управління та про умови працевлаштування до цих підрозділів.

Поліцейські заохотили молодь приєднуватися до лав Національної поліції, наголосили на перевагах навчання у вищих навчальних закладах системи МВС України та роз’яснили алгоритми вступу. 

Нагадуємо, що реєстрація на вступ до закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, триває. Сайт для реєстрації за посиланням.

Анна АРТЮХ.
Фото ілюстративне.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (193) - 86.2%
Пізно (7) - 3.1%
Яка різниця? (7) - 3.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (9) - 4%
Мені байдуже (7) - 3.1%