Лучани скаржилися на запах газу в домівках

Лучани скаржилися на запах газу в домівках

На номер аварійно-диспетчерської служби 104 АТ «Волиньгаз»  сьогодні, з 05:00 год до обіду, надійшло майже 350 дзвінків від лучан та мешканців Луцького району. 

Про це повідомляє АТ "Волиньгаз".

Виклики від споживачів стосувались скарг на запах газу, який вони відчували в приміщеннях житлових будинків і на вводах до житлових будинків. 

За фізичними властивостями природний газ не має запаху. Для можливості виявлення витоку газу органолептичним методом на станції АГР природний газ одоризується управлінням магістральних газопроводів. Кількість одоранту повинна бути 16 гр. на 1000 м3. 

На АГРС Рокині, яка є однією з трьох АГРС, через які розподіляється природний газ для споживачів м. Луцька та прилеглих районів, відбулось перевищення норм одоризації. У результаті підвищився рівень запаху газу. 

Одночасно повідомляємо, що на якість газу вміст одоранту не впливає. 

Працівники АДС оперативно реагують на виклики споживачів для виявлення та усунення, або спростування витоку природного газу. 

На сайті «Волиньгаз» у розділі «Якість газу» можна переглянути інформацію про розмір середньозваженої вищої теплоти згорання природного газу, переданого газорозподільними та газодобувними підприємствами до газорозподільних мереж АТ «Волиньгаз» за кожним маршрутом його переміщення. Окрім того, ознайомитись з інформацією про фізико-хімічні показники природного газу за посиланням.

Анна АРТЮХ.
Фото ілюстративне.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (210) - 87.1%
Пізно (7) - 2.9%
Яка різниця? (7) - 2.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (9) - 3.7%
Мені байдуже (7) - 2.9%