Подружка для корови

Подружка для корови

Окружний адміністративний суд  Вестерботтен в Швеції розглянув незвичайну справу – про те, в яких умовах повинна міститися корова на ім’я Хільда з місцевої ферми. Виявилося, що Хільда – єдина корова в господарстві, а тому їй слід завести подружку. А поки цього не станеться – видав судову заборону, інформують Економічні новини.

Про це пише видання Dagens Juridik. Господиня Хільди, Маріка Андерссон вже оскаржила заборону в адміністративному та апеляційному судах. Апеляційний суд в Сундсваллі, після оскарження рішення ухвалив, що «корова – це велика рогата худоба, і тому до неї застосовні правила та загальні рекомендації Шведської ради з питань сільського господарства по догляду за  худобою в сільському господарстві».

Згідно з ними, велика рогата худоба повинна розміщуватися таким чином, щоб мати зоровий і тактильний контакт з собі подібними, тобто знаходитися з «родичем» для забезпечення благополуччя тварин. На думку апеляційного суду, жоден з винятків цієї постанови не застосовується до справи, і тому апеляція власника була відхилена.

Господиня Хільди пояснювала в суді, що її корова зовсім не самотня,  всі її дуже люблять і у неї є друзі-тварини на фермі: Хільда дружить з кіньми і котами, а адвокат додав, що до неї ставилися “як до члена сім’ї”, проте суд був непохитний і постановив , що у Хільди повинна бути саме подружка-корова. Так що Маріці Андерссон слід купити її, або позбутися Хільди, яку відправлять на іншу ферму, де вона зможе контактувати з собі подібними і радіти життю.

Наш кор.

Фото з доступних джерел.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (210) - 87.1%
Пізно (7) - 2.9%
Яка різниця? (7) - 2.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (9) - 3.7%
Мені байдуже (7) - 2.9%