На порозі ювілею

На порозі ювілею

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про святкування 150-річчя від дня народження видатної української письменниці, громадської діячки Лесі Українки, повідомляє прес-служба Офісу президента України.

Згідно з документом, Кабінет Міністрів України має затвердити план заходів для відзначення цієї пам’ятної дати, забезпечити організацію в Києві відповідного урочистого заходу, проведення закордонними дипломатичними установами України заходів, присвячених 150-річчю від дня народження Лесі Українки.

«План заходів може містити проведення конкурсів літературних, дослідницьких та мультимедійних учнівських проектів, присвячених цій визначній даті, мистецьких конкурсів на інформаційні продукти для популяризації творчості Лесі Українки», – йдеться в повідомленні, на сайті Офісу президента України в п’ятницю.

Також повинні бути здійснені реставраційно-ремонтні роботи у пам’ятках культурної спадщини – «Білому та сірому будинках Косачів»у с. Колодяжне Ковельського району Волинської області, реконструкція Новоград-Волинського літературно-меморіального музею Лесі Українки.

Наш кор.

Фото з доступних джерел.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (193) - 86.2%
Пізно (7) - 3.1%
Яка різниця? (7) - 3.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (9) - 4%
Мені байдуже (7) - 3.1%