Нові субсидії

Нові субсидії

У зв'язку з подорожчанням електроенергії у 2021 році виділять 1,4 млрд гривень на нові субсидії для українців. Про це з посиланням на законопроєкт №4672, прийнятий Радою 29 січня пише Обозреватель.

«Гроші витратять на нову програму «Компенсація у зв'язку з підвищенням тарифів на електричну енергію на оплату електроенергії населенням, яке проживає в житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу, квартирах та гуртожитках), обладнаних у встановленому порядку електроопалювальними установками», - пояснив член Комітету з питань бюджету Володимир Гевко.

Гроші нададуть, якщо:

  • приміщення обладнані електроопалювальним обладнанням;
  • відключено централізоване опалення та будинки не газифіковані;
  • дитячі будинки сімейного типу, багатодітні та прийомні сім'ї.

В Україні через скасування пільгового тарифу на опалення електроенергією витрати для тих, хто користується електричним котлом, можуть збільшиться майже на 2 тис. грн на місяць. Це випливає з постанови Національної комісії в сферах енергетики і комунальних послуг №15. Також цим документом скасували пільговий тариф для тих українців, які живуть в 30-кілометровій зоні від Чорнобильської АЕС. Раніше вони мали знижку в розмірі 70% від чинної ціни на «струм», а тепер будуть платити за загальними правилами.

Пільгу на опалення електроенергією мали всі українці. За 3000 кВт*год на місяць вони могли платити за все по 90 копійок за кожен, тепер же повинні будуть віддавати 1,68 грн. Наприклад, якщо на опалення будинку електричним котлом в середньому витрачати близько 2500 кВт*год електроенергії, до 1 січня доводилося платити 2250 грн, зараз за такий же обсяг «струму» доведеться віддавати вже 4200 грн. Тобто сума в платіжці збільшиться на 1950 грн.

Наш кор.

Фото з доступних джерел.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (502) - 88.5%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.4%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%