Повчальна книга про Антона Кривицького

Повчальна книга про Антона Кривицького


29 січня відбулася презентація книги про багаторічного Луцького міського голову Антона Кривицького, який помер 4 роки тому внаслідок важкої невиліковної хвороби.


Вона побачила світ завдяки родині Антона Федоровича (дружина Людмила Іванівна та 2 доньки - Тетяна і Олена - були двигунами ідеї), надійним друзям (Юрій Ольховий, Віктор Чорнуха та Леонід Стефанович допомогли з фінансами) та багатьом авторам, які поділилися спогадами (в т. ч. і головний редактор «Волинської газети», заступник голови облорганізації НСЖУ Володимир Данилюк).

Перед присутніми в обласній науковій бібліотеці виступили Євген Хотимчук (представник групи упорядників видання, яке побачило світ у ВАТ «Волинська обласна друкарня»), Святослав Кравчук, Леонід Кирильчук, Лариса Духневич, Григорій Павлович, Геннадій Кожевников, Володимир Данилюк, Василь Федчук, Ольга Ольхова та інші добродії та добродійки. Були присутніми також колишній мер Богдан Шиба, ексзаступники міського голови Сергій Тарасюк і Олег Максимович, багато інших людей, які працювали з Антоном Федоровичем (або біля нього чи навіть в опозиції до нього).

Презентація книги, яку вишукано провела Тамара Куліш в приміщення Обласної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки, засвідчила, що особистість рівня Антона Кривицького завжди цінується. І, як жартував Антон Федорович, справжньому котові байдуже, що про нього миші думають...

«Правду кажуть: дорогу осилить той, хто йде. Але добре, коли вона рівна і краще по ній їхати», – зауважив Володимир Данилюк.

Антон Кривицький умів прокладати хороші дороги (і землі, і життєві), тому залишив у м. Луцьку про себе багато матеріальних спогадів.

Антон Федорович за життя був на чолі міської влади м. Нововолинська (у 1984-1987 рр.) і м. Луцька (1987-1991 рр.,1994- 2006 рр.).

Був перший заступником голови облвиконкому (1991-1992 рр.), головою комітету інвестицій, будівництва, архітектури і містобудування (1994-1997 рр.) на начальником головного управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Волинської обласної державної адміністрації (2006-2010 рр.).

З 2010 р. і до самої смерті 20 січня 2017 р. – радник Луцького міського голови Миколи Романюка.

Нагороджений багатьма державними відзнаками.

Книга спогадів про Антона Кривицького цікава за оформленням та вишукана за змістом. Вона стає бібліографічною рідкістю, адже вийшла в світ у кількості лише 500 штук.

Світлана КОМА.

На фото авторки: книги про Антона Кривицького на презентації.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (210) - 87.1%
Пізно (7) - 2.9%
Яка різниця? (7) - 2.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (9) - 3.7%
Мені байдуже (7) - 2.9%