Для діалогу поколінь

Для діалогу поколінь

Відбулася зустріч робочої групи проєкту «Діалог поколінь – створення простору для міжкультурного обміну». Про це інформує сайт Боратинської ОТГ. Ініціатива впроваджується спільно Луцьким національним технічним університетом, Боратинською сільською радою та активними жителями громади.

Проєкт підтриманий Британською радою в Україні і має на меті здійснення соціальної адаптації та інтеграції населення шляхом створення на базі Будинку культури села Городище Боратинської громади простору для спілкування, соціокультурного обміну між людьми різних поколінь громади. Ключовим елементом проєкту стане організація тематичних навчань і тренінгів для різних вікових груп, впровадження спільних ініціатив – мистецьких, культурних, соціальних.

Такий простір для спілкування і розвитку, навчання та реалізації лідерського потенціалу створюватиме потужний соціальний ефект – зменшення рівня соціальної напруги, формування потужного осередку громадської активності та свідомості, підвищення ініціативності та згуртованості мешканців завдяки вирішенню спільних проблем, реалізації спільних проєктів та ініціатив.

Варто відзначити, що однією із ключових характеристик проєкту є його інтегруюча роль – на кожному етапі реалізації проєкту представники різних цільових груп активно взаємодіятимуть між собою, обмінюватимуться досвідом та працюватимуть над втіленням спільних ідей.

Наш кор.

Фото з сайту Боратинської ОТГ.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (580) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%