Раби всесвітньої павутини

Раби всесвітньої павутини

«Сьогодні на роботі години півтори не було Інтернету. Випили весь чай... Розговорилися... Познайомилися...» З цього анекдоту можна посміятися, якби не хотілося плакати. Бо якщо маму й тата вже подекуди важко витягти з-за комп’ютера, то що говорити про дітей!

Лікарі давно б’ють на сполох, бо сидіння за диво-технікою – це проблеми зі спиною, зором та психікою. Тож ви маєте переконати своє чадо: комп’ютер – не розвага, він більше підходить для навчання. Звісно, обійтися без нього тепер не можна, але варто пам’ятати прості правила: потрібно робити перерви хоча б кожні 50 хв., гімнастику для очей і просто розминку для тіла, частіше вставати з-за столу, стежити за фізичним і психічним здоров’ям.

Але найголовніше і найстрашніше – депресія. Тож більше розмовляйте з дитиною, беріть із собою принаймні у похід магазинами, намагайтеся їздити в село, ходити в гості, де є діти, показуйте реальність, іноді таку несправедливу… Бо ж у віртуальному світі дитині так легко спілкуватися, перемагати страшних монстрів і бути супергероєм чи стрункою феєю-красунею. А ще – яскраві картинки, віртуальні друзі. Тому часто діти потрапляють у гірко-смішну ситуацію, коли здається, що в цьому світі тільки Google розуміє з півслова...

Світлана ДУМСЬКА.

Фото Романа УСТИМЧУКА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%