Розпочали з перемоги

Розпочали з перемоги «Полісся» (Житомир)ФК «Волинь»   0:2 (Протасов, 45+1, Кобзар, 76). Про перипетії поєдинку розповіли у пресслужбі «хрестоносців».

Перший матч року «Волинь» та «Полісся» починали на засніженому полі, тож не дивно, що левову частку першого тайму команди провели у своєрідній «розвідці». Перший дзвіночок для господарів «Спартак-Арени» пролунав на 25-й хвилині – Євген Протасов після передачі з глибини з ходу пробив повз дальній кут воріт житомирян. А наприкінці тайму підопічні Василя Сачка нарешті піймали потрібний ігровий ритм, і гострота біля воріт суперників виникала ледь не щохвилини. Андрій Ляшенко та Богдан Оринчак свої моменти реалізувати не зуміли – добре грав воротар «Полісся», а на дальній стійці не вистачало гравця на добиванні. А от на останній хвилині тайму все вийшло ідеально – Сіаваш Хагназарі не зумів пробити голкіпера, який здійснив черговий сейв, однак «на п’ятачку» в потрібний момент опинився Протасов – 0:1!

У другому таймі на поле у складі «Волині» в різні періоди виходили декілька молодих футболістів та гравців на перегляді. Господарі поля додали в активності та мали декілька хороших нагод для взяття воріт, переважно після стандартних положень. Утім, голом зуміли відзначитися саме «Хрестоносці»: Богдан Кобзар отримав м’яч у карній зоні господарів, витримав гросмейстерську паузу і з-під захисника пробив по недосяжній для голкіпера траекторії – 0:2. У підсумку, волиняни переконливо довели свій перший спаринг року до закономірної перемоги.

Склад «Волині»: Неділько, Сімінін, Приндета, Войтіховський, Цюпа, Приймак, Рябов, Ляшенко, Хагназарі, Оринчак, Протасов.

Також на поле виходили: Леванідов, В. Кристін, Сасовський, Кузнєчиков, Климець, Чачуа, Кобзар, Богомаз, Гарсієв та гравці на перегляді.