Янукович уже не банкір

Янукович уже не банкір

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО), 27 січня подав документи держреєстратору для внесення інформації про припинення існування Всеукраїнського банку розвитку (ВБР) як юридичної особи.

Про це повідомила пресслужба відомства.

В день подачі документів для внесення запису до Єдиного держреєстру ФГВФО завершив виплати за вкладами, як цього вимагає законодавство.
Всього в рамках виплати гарантованих відшкодувань вкладники отримали 35,1 млн грн.

Варто зазначити, на підставі постанови Нацбанку від 27 листопада 2011 про віднесення ВБР до категорії неплатоспроможних дирекція ФГВФО прийняла рішення про введення в банку тимчасової адміністрації з 28 листопада 2014 го.
Далі, 2 лютого 2015 року, ВБР почав виплати вкладникам за договорами банківського вкладу та рахунку, дія яких закінчилася. Надалі кілька разів фонд продовжував тимчасову адміністрацію.

У грудні 2015 року ФГВФО, грунтуючись на рішенні НБУ, вирішив відкрити процедуру ліквідації банку, і 25 грудня почалися виплати всім вкладникам в рамках гарантованих сум.

Окрім того варто підкреслити, що комерційний банк ВБР створений 24 квітня 2009 року. Він був бізнесом «сім’ї Януковича», і використовувався для надання кредитів держкомпаніям за завищеними ставками. Засновники фінустанови – Валентина Арбузова і Олександр Янукович. Останній був єдиним власником банку, а Арбузова, мати колишнього глави НБУ Сергія Арбузова, очолювала правління ВБР.

Наш кор.

Фото з доступних джерел.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (407) - 87.2%
Пізно (15) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 4.3%
Мені байдуже (16) - 3.4%