І все-таки вона буде!

І все-таки вона буде!

Україна отримає вакцину Pfizer/BioNTech в рамках підтримуваної ЄС ініціативи COVAXПро це йдеться у повідомленні на сайті Делегації ЄС в Україні. Як повідомляється, рішення про виділення Україні 117 тисяч доз вакцин від COVID-19 виробництва компаній Pfizer/BioNTech в рамках механізму COVAX, який підтримується ЄС, було ухвалено сьогодні.

«Європейський Союз із гордістю підтримує зусилля COVAX із забезпечення наших партнерів вакциною, і Україна стала однією із перших таких країн», – зазначив Матті Маасікас, голова Представництва ЄС в Україні.

Напередодні, як повідомляє «Радіо Свобода», президент Європейської Комісії Урсула Фон Дер Ляєн після телефонної розмови із президентом України Володимиро Зеленським заявила, що ЄС хоче допомогти Україні боротися з COVID-19.

«Завжди добре поговорити з президентом України Володимиром Зеленським. ЄС хоче допомогти Україні боротися з COVID-19, зокрема, поки вакцини не будуть доступні через COVAX", – зазначила президентка Єврокомісії.

Делегація ЄС відзначає на своєму сайті, що Європейський Союз, спільно з іншими міжнародними партнерами України, працює над тим, аби підтримати запуск вакцинації в країні в лютому.

Відзначається, що уряд України бажає спершу розпочати вакцинацію серед населення, що перебуває у групі ризику.

Сайт Делегації ЄС повідомляє, що раніше Європейський Союз виділив Україні 190 млн євро допомоги в рамках боротьби з кризою, пов’язаною з COVID-19.

Як повідомляє сайт президента України, Володимир Зеленський у п'ятницю висловив подяку за ініціативу Європейського Союзу щодо створення механізму передачі вакцини країнам-партнерам.

При цьому, як відзначає сайт президента України, Володимир Зеленський відзначив, що вакцин, виділених у межах фонду COVAX, буде недостатньо для щеплення у 2021 році критично необхідної кількості населення. Як повідомляє сайт президента України, Урсула фон дер Ляєн наголосила, що протягом 2021 року і країни Європейського Союзу, і держави-сусіди отримають достатню кількість доз вакцини.

Наш кор..

Фото з доступних джерел.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (210) - 87.1%
Пізно (7) - 2.9%
Яка різниця? (7) - 2.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (9) - 3.7%
Мені байдуже (7) - 2.9%