ЗНО-2021: за новими правилами

ЗНО-2021: за новими правилами

В Україні завтра, 1 лютого, стартує реєстрація на основну сесію ЗНО-2021 (Зовнішнього незалежного оцінювання). Цього року воно буде проходити за новими правилами.Про це йдеться в повідомленні на сайті Міністерства освіти України.

Повідомляється, що реєстрація на участь у тестуванні розпочнеться 1 лютого і триватиме до 5 березня. До 30 квітня зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки з часом і місцем проведення ЗНО. Результати тестів будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 30 червня.

Графік основної сесії:

·         21 травня - хімія

·         24 травня - іспанська, німецька, французька мови

·         25 травня - англійська мова

·         28 травня - математика, математика (завдання рівня стандарту)

·         1 червня - українська мова, українська мова та література

·         4 червня - історія України

·         7 червня - фізика

·         10 червня - біологія

·         15 червня - географія

 Згідно з наказом Міністерства освіти, цього року кожен учасник має право скласти тести не більше ніж з 5 навчальних предметів (раніше було не більше чотирьох).

При цьому буде окреме тестування з української мови та з української мови та літератури. Також буде два рівня тестування з математики.

Що стосується учнів, які одержують повну загальну середню освіту, то в 2021 році чотири предмета (додалася математика) на ЗНО зараховуватимуться як результати державної підсумкової атестації (за шкалою 1-12 балів):

·         українська мова (всі завдання сертифікаційної роботи) або українська мова та література (субтест «Атестаційні завдання»)

·         математика

·         історія України (субтест «Період XX - початок XXI століття») або іноземна мова - за вибором;

·         один з навчальних предметів (історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова)

Ті, хто виберуть для проходження ДПА математика та / або іноземна мова, оцінка за 12-бальною шкалою буде визначатися в залежності від рівня, на якому вони цей навчальний предмет вивчали:

·         для тих, хто вивчав математику та / або іноземну мову на профільному рівні, оцінкою буде результат виконання завдань рівня стандарту та профільного рівня;

·         для тих, хто вивчав математику та / або іноземна мова на рівні стандарту, оцінкою буде результат виконання завдань рівня стандарту

Наш кор.

Фото з доступних джерел.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (502) - 88.5%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.4%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%