Не для краси – заради збереження життя

Не для краси – заради збереження життя

Луцькі прикордонники відтепер оснащені за вимогами сьогодення.

Як тепер будуть одягнені та що матимуть для захисту службовці Луцького прикордонного загону, журналістам учора, 26 червня, продемонстрували на плацу частини. Подбали про те, аби забезпечити стражів кордону сучасними комплектами амуніції, благодійники, ветерани прикордонного загону та громадськість.

– Громада Волині надала нашим прикордонникам можливість бути повністю екіпірованими при виконанні службових обов’язків, – сказав начальник Луцького прикордонного загону полковник Олександр Білюк. – Сьогодні хотів би особливо подякувати фонду «Новий Луцьк», підприємствам «Тигрес» та «Камаз-Агро», а також ветеранській організації прикордонного загону.


До подарованих комплектів входять кевларові каски (вони сучасні, витримують кулю пістолета, автомата, зручні, мають регулятори, щоб можна було підігнати під розмір військовослужбовця, зменшують силу удару), також рукавиці, наколінники, розвантажувальні жилети, фески для захисту обличчя.

Варто згадати, що досі на озброєнні прикордонників стоять сталеві каски. Але вони давно не відповідають вимогам сьогодення. Нині в усіх країнах використовують саме кевларові. Хоча вони не є абсолютним захистом від будь-якої зброї, але поки є найкращими, як сказав Олександр Білюк, зроблені для людей.Звісно, найголовнішим подарунком для прикордонників стали бронежилети 4-го класу. Виготовили їх на київському підприємстві. Всі вони перевірені в тиру на стрільбах. Тепер наші прикордонники забезпечені бронежилетами на 15%.

– Для щоденного носіння вони не потрібні, – пояснює Олександр Васильович. – Але просто необхідні для тих хлопців, котрі несуть службу.


Під час коротких урочистостей був присутнім і голова ветеранської організації прикордонного загону – генерал-лейтенант Аркадій Яворський.


– Сьогодні знаковий день, – звернувся він до молодших колег у строю. –.Дуже приємно, що Волинь так активно відгукнулася на потреби прикордонників. Дуже гарно виглядають службовці, оснащені по-сучасному. Тепер так будете виглядатимете ви всі. І то не лише для краси, а в першу чергу – для впевненості. Нехай вам допомагає Бог і присяга на вірність Україні.

Світлана ДУМСЬКА.

Фото автора.
 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (240) - 86.3%
Пізно (8) - 2.9%
Яка різниця? (8) - 2.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (12) - 4.3%
Мені байдуже (9) - 3.2%