У Луцьку хочуть розширити міст на вулиці Шевченка

У Луцьку хочуть розширити міст на вулиці Шевченка

Міст на вулиці Шевченка у Луцьку хочуть розширити і зробити там 3 смуги руху. На час робіт, які триватимуть щонайменше рік, рух мостом перекриють.

Про це «Першому» розповів міський голова Ігор Поліщук.

Міська рада готується оголосити тендер на виготовлення проєкту реконструкції мосту на Шевченка. Лише проєктування може коштувати 600-700 тисяч гривень. А загалом реконструкція, за попередніми підрахунками, обійдеться у 30 мільйонів гривень. Основу мосту планують розширити, бо він вже не здатний швидко пропускати той потік транспорту, який є у цьому районі. Приступити до робіт зможуть орієнтовно на початку наступного року, - каже Ігор Поліщук.

«Ті спеціалісти з містобудування, з якими ми консультуємось, запевняють, що за рік можна повністю реалізувати цей проєкт. Але, на превеликий жаль, в Україні дуже мало спеціалістів в галузі містобудування. Переважно це іноземні компанії, які не хочуть опускати вартість робіт, як це роблять українські компанії», - зауважив міський голова.

«Треба розуміти, що протягом ремонту міст не буде працювати і це спричинить колосальні незручності для лучан, але іншого способу його реконструювати немає. Думаю, за рік встигнемо, якщо тендер виграє нормальний підрядник», - додав він.

У результаті на мості буде 3 смуги реверсного руху. До обіду 2 смуги пропускатимуть транспорт з Шевченка і Чернишевського в центр міста, а після обіду навпаки – з центру міста в напрямку Шевченка. Тротуар буде з одного боку мосту.

«Бо, якщо робити 4 смуги і тротуари з обох боків, це в рази збільшує вартість реконструкції і продовжує строк реалізації. Вважаю, це найбільш оптимальний варіант», - каже міський голова.

Анна АРТЮХ.
Фото з відкритих джерел.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%