На Волині поліцейських допоміг дідусеві найти новий дім

На Волині поліцейських допоміг дідусеві найти новий дім

Під час об’їзду Рівненська ТГ поліцейський офіцер громади капітан поліції Василь Стернійчук звернув увагу на будинок, який з першого вигляду здавався покинутим.

Вирішивши перевірити його, поліцейський офіцер громади застав там чоловіка, який назвався дідом Василем. Він розповів, що це його помешкання і він тут проживає, а через те, що в нього немає коштів, він не може утримувати будинок та його опалювати. Родичі відвернулись від нього, лише сусіди інколи чимось допомагають, - інформує Поліцейський офіцер громади у Волинській області на сторінці у Фейсбук.

Поспілкувавшись із дідусем, поліцейський офіцер громади вирішив хоч якось допомогти, адже в таких умовах старенького чоловіка не можна було залишати. Поліцейський зателефонував в реабілітаційний центр та повідомив дану проблему. Спільно з громадою дідусеві було запропоновано певний час пожити в ребілітаційному центрі, на що останній радо погодився.

Через декілька днів поліцейський офіцер громади навідав дідуся Василя та зрозумів, що той почуває себе добре та комфортно в даному закладі та дуже вдячний за такий вчинок зі сторони поліцейського.

«Я тут для того, щоб слідкувати за правопорядком та надавати руку допомоги тому, хто цього потребує. Також будь яку проблему можна вирішити, якщо діяти разом» - коментує поліцейський офіцер громади Василь Стернійчук.

Дар’я ОНІМОВА.

Фото з соцмереж.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (68) - 86.1%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%