На Волині зі святом привітали працівників податкової поліції

На Волині зі святом привітали працівників податкової поліції

Сьогодні, 5 лютого, співробітники податкової міліції відзначають професійне свято. Відтак, за дорученням голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка співробітників податкової міліції головного управління ДФС у Волинській області зі святом привітав заступник голови ОДА Олександр Троханенко.

Податкова міліція Україн – це спеціалізований підрозділ ДФС, що займається боротьбою з податковими правопорушеннями та є органом досудового розслідування у справах про ухилення від оподаткування та порушення в бюджетній сфер. Економічний ефект від роботи податкової міліції у 2020 році становить понад 50 мільйонів гривень.

Олександр Троханенко подякував співробітникам за гідне виконання службових обов’язків у сфері захисту економічних інтересів держави.

«Вітаю вас, як професіоналів своєї справи та справжніх патріотів нашої держави, – сказав заступник голови ОДА. – Бажаю здоров’я та натхнення, благополуччя і миру вашим родинам. Дякую за нелегку працю на благо стабільності та економічного розвитку України».

Також Олександр Троханенко вручив обласні нагороди працівникам головного управління ДФС у Волинській області.

За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків із захисту економічної безпеки, боротьби з контрабандою та протидії скоєнню злочинів у сфері оподаткування подяки голови обласної державної адміністрації оголошено:

Перванчуку Миколі Леонідовичу – заступникові начальника першого оперативного відділу управління протидії економічним правопорушенням.

Хазанюку Віктору Борисовичу – старшому слідчому з особливо важливих справ другого відділу розслідування кримінальних проваджень слідчого управління.

Дар’я ОНІМОВА.

Фото пресслужби Волинської ОДА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%