Мелодії для закоханих

Мелодії для закоханих

звучали у виконанні  оркестру Волинського академічного обласного  українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка минулих вихідних.

Глядачі тепло вітали кожен виступ музикантів щирими оплесками, нагороджуючи своїх улюбленців за професійну майстерність, за нову зустріч, під час якої звучало чимало популярних естрадних мелодій та українських пісень.
– Затяжна січнева пандемія «Ковіт-19» змусила шукати нові шляхи для творчого зростання колективу, – розповідає його керівник  заслужений артист України Микола Гнатюк. – Не вперше оркестр виступає перед глядачем за своєю окремою програмою. Цьогоріч репертуар значно оновили.
Дійсно цього разу програму склали з двох відділень, але за рівномірною кількістю музичних номерів. Задіяли балетну групу театру, запропонували глядачеві  нових виконавців пісень. У першому відділенні концерту звучали п’ять нових пісень європейської та української естради у виконанні вокаліста та артиста оркестру Леоніда Гнатюка, Тетяни Шершень, Володимира Бобіка, Дарини Гребенко та Дмитра Репюка, заслуженої акторки України Людмили Натанчук, Ірини Ілляшенко, Юлії Герел. Дві нові музичні композиції додалися у репертуар оркестру. На завершенні першого відділення зал активно оплесками та співом допомагав  Леонідові Гнатюку та Юрію Поліщуку виконати  «Bessame…».
Друге відділення концерту, за словами ведучої заслуженої акторки України Світлани Органістої, подарувало глядачам також п’ять нових пісень, в тому числі чотири прем’єри. Розпочинався він піснею на слова Івана Франка, музику А.Кос-Анатольського «Ой ти дівчино з горіха зерня», у виконанні Леоніда Гнатюка та актора театру Володимира Бобіка. Актори театру Людмила Натанчук, Ірина Ілляшенко та Олена Шворак подарували глядачеві пісню Б.Веселовського «Ти з любови собі не жартуй», а Тетяна Ярошик вперше на сцені театру виконала пісню М.Мозгового «Зачаровані слова». 
Прем’єрною була також пісня С.Чередниченко «Гей лине печаль» у виконанні Юлії Герел та Людмили Натанчук.На цьому сюрпризи від організаторів концерту для глядача не завершилися. Після виконання пісні «Дарунок долі» ведуча концерту запросила на сцену її творця відомого волинського журналіста та автора не одного десятка пісень Ярослава Андрусяка, який щиро подякував першим виконавицям своєї нової пісні, дуету у складі Володимира Бобіка та Тетяни Шершень, а також автору музики дирегетові оркестру Миколі Гнатюку.
Зал бурхливими оплесками і вигуками «Браво» відреагував на віртуозну майстерність гри на скрипці, першій скрипці оркестру Ганні Присяжній. 
Глядачі щиро дякували однофамільцям Гнатюкам – Леонідові та Миколі за пісню із репертуару Деміса Руссоса «From Souvenirs to Souvenirs». До речі, обидва майстерно володіють грою на саксафоні.
На концертах звучали українські народні пісні «Голубе сивий»,»Не питай», «Ворожка», а також відомі пісні, які стали вже народними  «Зелений гай» Юрія Рибчинського, Ярослава Барнича «Гуцулка Ксеня» та ін.
– А що у планах оркестру на найблищу перспективу? – запитую Миколу Івановича.
– Готуємо програму концерту на  восьме березня, який буде вихідним. Сподіваємося на активність глядача.
 А ще у планах колективу, за словами  директора-художнього керівника театру, заслуженого діяча мистецтв України Анатолія Гливи, підготувати програму концерту українських народних пісень, які наші північні сусіду вважають своїми.

Степан ШЕГДА.
На фото: під час концерту.
  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (66) - 86.8%
Пізно (3) - 3.9%
Яка різниця? (2) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (4) - 5.3%