Афганський біль

Афганський біль

15 лютого в Україні відзначили День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

В селі Пульмо згадали про подію виведення військ з Афганістану.
Секретар Шацької селищної ради Богдан Тимошук, староста Оксана Тумік, голова районної організації ветеранів Афганістану Володимир Носуліч, а також воїни-інтернаціоналісти, учасники бойових дій на сході України та рідні померлих відвідали могили загиблого в Афганістані Василя Сагана та мужніх захисників Івана Галуха, Анатолія Голянтича і Євгена Сагана.
Про те, щоб учасники заходу змогли безперешкодно дійти до могил на засніженому кладовищі, заздалегідь подбали староста та працівники місцевої школи. Протоієрей Олександр Черевко, настоятель Свято-Миколаївського храму с. Пульмо, помолився за упокій душ учасників бойових дій та висловив співчуття рідним.
«Чужа Афганська війна відгукнулася в серцях українців великим болем і непоправними втратами. В глибокій шані схиляю голову перед пам’яттю тих, хто загинув. Щира вдячність ветеранам Афганістану, які і нині передають бойовий досвід молодим та безстрашно стають на захист України в гібридній війні на Сході. Бажаю вам і вашим родинам здоров’я, родинного затишку, впевненості в завтрашньому дні, миру і добра», – зазначив Богдан Тимошук, звертаючись до бійців-ветеранів.
Воїни поділилися теплими спогадами про своїх побратимів, розповіли, як важко їм усім було повертатися в мирне життя, долати «афганський синдром» і лікувати душевні й тілесні рани. Присутні поклали до пам’ятників квіти, висловивши побажання: «Ніколи знову…».
Також цього дня учителі та учні Світязького ліцею вшанували пам’ять загиблого воїна-афганця Володимира Хомича – випускника місцевої школи. У скорботі низько схилили голови перед пам’яттю усіх тих, хто загинув, та висловили глибоку шану та повагу мужності усім учасникам бойових дій на території інших держав.

Наш кор.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (618) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%