Настрій в команді бойовий

Настрій в команді бойовий

В неділю-понеділок команда Володимира Журжія зіграє проти молоді южненського «Хіміка».

«Старий Луцьк» та «Хімік-2» – чудово знають можливості один одного. За час виступів волинян у Вищій лізі суперники провели низку протистоянь, кожне з яких – було цікавим і напруженим. У першому колі в Луцьку перемагали місцеві баскетболісти, проте южненці зараз перебувають у хорошій формі і так просто не здадуться.

До звітних поєдинків команда Олександра Пащенка підходить у хорошому настрої: баскетболісти з Одещини у попередньому турі двічі обіграли «Львівську Політехніку», а до того – зуміли взяти реванш у Рівного. Календар сприяє тому, аби в розпорядженні тренерського штабу були гравці з обойми першої команди. Виняток – Андрій Войналович, який перебуває у таборі збірної України. Лідери «Хіміка-2» – Ковляр, Козак, Клевзуник, Безима. Ці хлопці в оптимальній формі можуть принести чимало клопотів будь-якому супернику. На «Старий Луцьк» чекає два непростих поєдинки, в яких суперник спробує нав’язати швидкий темп гри.

Команда Володимира Журжія у минулому турі поступилася Рівному. Тим не менш, волиняни активно готувалися до поєдинків у Южному і налаштовані привезти з Одещини позитивний результат. Потрібно зважати і на те, що це вже третій виїзд «Старого Луцька» за три тижні. Кожен з них – проти лідерів нашої групи. Зважаючи на такий графік, у деяких гравців – пошкодження та травми. Лідерами за статистичними показниками є Владислав Унгурян (18.5 очок), Сергій Юрченко (7.8 підбирань) та Володимир Коцько (4.5 передач) за гру.

Передматчевий коментар Олександра Прозапаса: «Їдемо на виїзд за перемогами. Тренування особливо нічим не відрізнялися, відбувалися у звичному режимі. Налаштовувалися психологічно, адже після виїздів у Рівне потрібно було заспокоїтися. Суперники завдали першу поразку Рівному. В них вдома завжди непросто грати. Настрій в команді бойовий».

Наш кор.

Фото з сайту   БК «Старий Луцьк=Університет»

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (68) - 86.1%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%