Хто перший?

Хто перший?

Названо області України, які першими отримають вакцину проти COVID-19. Першими вакцину, щойно вона надійде до України, отримають шість областей і столиця.

Як повідомивголовний санітарний лікар Віктор Ляшко на своїй сторінці у Facebook ,це Житомирська, Київська, Чернігівська, Черкаська, Полтавська, Вінницька області та Київ.

За його словами, вже є чіткий план, який дозволяє відразу після отримання вакцини розвезти її на обласні склади 11-ма машинами одночасно.

«Мобільні бригади вже знають, скільки вакцин і в який склад охорони здоров'я необхідно для проведення вакцинації», – зазначив Ляшко.

Він додав, що організаційно країна готова отримати вакцини будь-якого типу і в будь-якій кількості.

Головний санлікар додав, що Національна служба здоров'я укладатиме контракти з певними медзакладами, які відповідають вимогам для проведення вакцинації, і оплачуватиме їм за надані послуги.

«У перший місяць для забезпечення готовності до проведення вакцинації НСЗУ виплачуватиме 8 тисяч гривень на одну мобільну бригаду медиків. Потім медустанова отримуватиме доплату за фактичну кількість вакцинованих осіб – 25 грн за першу дозу і 60 грн за другу. Дані про вакцинацію будуть вноситися в електронну систему охорони здоров'я і тільки на підставі цієї інформації НСЗУ оплачуватиме фактично надані послуги», – пояснив Ляшко.

Наш кор.

Фото з доступних джерел.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (68) - 86.1%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%