Дитячо-батьківські стосунки

Дитячо-батьківські стосунки

У Боратинській громаді розпочали реалізацію освітнього проєкту «Програма 15». Цими днями у Гіркополонківській школі відбулася презентація курсу для підлітків і їх батьків. Координатори та тренери програми Валерій Петрович, Оксана Закусило, Олександр Остапйовський розповіли про мету та структуру проєкту. Про деталі розповіли на сайті громади.

«Програма 15» – це адекватна відповідь на ризики підліткового віку. Умовами запобігання ризикованій поведінці серед підлітків є поінформованість та довірливі взаємини з близькими дорослими. «Програма 15» відповідає на обидва виклики.

Її мета – знизити ризик потрапляння у небезпечні для здоров’я і життя ситуації (ВІЛ-інфекція, ІПСШ, алкоголізм, наркоманія, ситуації насильства). Але від більшості профілактичних програм її відрізняє широке охоплення особистісно-значущих психологічних тем і значний позитивний вплив на дитячо-батьківські стосунки.

У рамках освітньої програми діти та дорослі дізнаються більше про ризики для здоров’я, безпечну та відповідальну сексуальну поведінку, шляхи передачі ВІЛ та інших інфекцій, які передаються статевим шляхом, та засоби профілактики.

В Україні «Програму 15» впроваджує Український фонд «Благополуччя дітей» за фінансування Brot für die Welt. На Волині Програма впроваджується з 2014 року.

«Впродовж цього семестру колектив Гіркополонківської школи – школярі, педагоги, батьки у супроводі досвідчених тренерів працюватимуть над тим, щоб навчитися будувати безпечні міжособистісні взаємини, ухвалювати правильні рішення, а також усвідомлювати і захищати свої права впродовж усього життя», - йдеться у дописі.

Наш кор.

Фото з доступних джерел.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%