Реванш у Бресті вдався

«Хрестоносці» вирушили до уже знайомого Бреста, де проводять двотижневий збір, який завершиться 3 березняПро хід підготовки до нового сезону повідомила пресслужба «Волині».

Протягом збору підопічні Василя Сачка проведуть декілька контрольних ігор. Учора, 20 лютого, «Волинь» зіграла спаринг проти брестського «Динамо».У звітному матчі жодна з команд не хотіла поступатися бодай клаптиком поля – не дивно, що на полі глядачі побачили чимало жорсткої боротьби й не так багато гольових моментів. У «Динамо» запам’ятався до перерви хороший штрафний удар, після якого м’яч пролетів близько до «дев’ятки» воріт Владислава Леванідова, а також чимало гостроти після інших стандартних положень. А от у «Волині» по-справжньому гострих атак було більше. Особливо відзначалися фланги нашої команди, однак ані Євген Протасов, ані Богдан Оринчак свої моменти не реалізували. Останньому, до слова, за тайм добряче діставалося по ногах, а один із «динамівців» у середині першого тайму перервав прорив нашого нападника лише ціною другою жовтої картки. Утім, за домовленістю команд, вилученого футболіста одразу ж замінив інший, а команди пішли відпочивати без забитих голів.

У другому таймі підопічні Василя Сачка спробували більше натиснути на ворота «Динамо». Це призвело до ряду хороших гольових можливостей – утім, ані Протасов, ані Сіаваш Хагназарі свої моменти не використали. Кульмінація матчу настала на самінському «екваторі» другого тайму. «Хрестоносці» зберегли м’яч під час однієї з атак, а Богдан Кобзар після навісної передачі Амбросія Чачуа ударом головою відкрив рахунок в грі – 0:1. Після забитого гола активізувалися господарі манежу – «Волинь» намагалася зіграти по результату, віддавши ініціативу «динамівцям». Утім, до фінального свистка розписатися у воротах Леванідова нещодавні чемпіони Білорусі так і не зуміли, тож наша команда з мінімальним рахунком святкувала перемогу та взяла реванш у брестських футболістів. На 24 лютого запланована гра проти «Славії» з Мозиря, а на 27 лютого – поєдинок проти «Немана» з Гродно. За планом вона відбудеться 2 березня, а вже наступного дня волиняни повернуться додому, де завершуватимуть підготовку до продовження Першої ліги.