У Місті залізничників буде школа на честь Бориса Клімчука

У Місті залізничників буде школа на честь Бориса Клімчука


Колектив ліцею №11 м. Ковеля ініціює присвоєння закладу імені першого директора Бориса Клімчука, який, власне, її і збудував.


З ініціативою присвоїти ліцею №11 ім’я першого директора, педагога, державного, політичного та громадського діяча Бориса Клімчука виступив колектив закладу.

«Втім,  ще у 2016 р. вчительський та учнівський колективи започаткували чотирирічний проект «Присвоїмо школі ім’я Бориса Клімчука». Але через недалекоглядність тодішньої влади на чолі з Олегом Кіндером питання опинилося в «довгій шухляді» чиновницького нерозуміння.. 

«Борис Петрович будував нашу школу, будучи на посаді головного інженера. За рік йому вдалось це зробити. З 1982 по 1990 рр. він – директор закладу. За цей час він став одним з кращих не лише на Волині, а в Україні. Як вчитель він був неперевершеним. Ми на нього всі рівнялись. Як керівник він умів мотивувати. Сам був дуже успішним, талановитим, – зазначила Галина Сидорук, директорка закладу. – Це – державницька людина. Він двічі очолював нашу область, був Надзвичайним і Повноважним Послом в Литві та Азербайджані. Дуже багато зробив для країни та Волині, зокрема. Для нашої школи буде великою честю, коли вона носитиме ім’я такої великої людини, нашого колеги і земляка».

Як повідомили в Ковельській міськраді, комісія рекомендувала затвердити проект рішення на сесії, яка відбудеться через тиждень.

Є всі підстави сподіватися, що новообрана міськрада на чолі з Ігорем Чайкою, на відміну від депутатів попереднього скликання з градоначальником Олегом Кіндером, ухвалить відповідне рішення.

Наш кор.

На фото пресслужби Ковельської міськради: виступає Галина Сидорук з ініціативою назвати школу на честь її першого директора та будівничого Бориса Клімчука. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (66) - 86.8%
Пізно (3) - 3.9%
Яка різниця? (2) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (4) - 5.3%