Домовилися про співробітництво

Домовилися про співробітництво

Волинський національний університет імені Лесі Українки співпрацюватиме із ПрАТ «СКФ Україна». Договір про співпрацю представники обох сторін підписали 19 лютого. Про цю подію повідомили на сайті вишу.

Університет імені Лесі Українки представляли ректор Анатолій Цьось, декан факультету міжнародних відносин Антоніна Шуляк і завідувач кафедри міжнародних економічних відносин та управління проектами Андрій Бояр.

На початку зустрічі генеральний директор підприємства Богдан Волчок розповів гостям про історію акціонерного товариства, його сучасний стан, напрями роботи та перспективи розвитку. Декан факультету міжнародних відносин Антоніна Шуляк пригадала, що Богдан Волчок – випускник факультету, і запросила його провести лекцію для студентів Університету.

«Ми стараємося налагоджувати добрі відносини з усіма організаціями Волині. І сьогоднішнє співробітництво із СКФ Україна важливе для нашого закладу. Дуже дякую, що ви погодилися на співпрацю. Сьогоднішня наша зустріч вступна. Ми знайомимося, тільки починаємо співпрацю, але я думаю, що з часом ми поглиблюватимемо та розширюватимемо нашу взаємодію і це принесе позитив і університету, і вашому підприємству», – сказав Анатолій Цьось.

Загалом під час зустрічі представники обох установ домовилися про співробітництво щодо проведення спільних конференцій, семінарів, круглих столів, конкурсів; залучення працівників до підготовки та видання спільних навчальних, наукових, методичних праць, колективних монографій; обміну інформаційними джерелами. Богдан Волчок та Анатолій Цьось підписали відповідний договір.Після зустрічі Богдан Волчок провів для університетської делегації екскурсію виробничими потужностями підприємства.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%