«Старий Луцьк» не зумів обіграти «Хімік-2»

«Старий Луцьк» не зумів обіграти «Хімік-2» Команда Володимира Журжія до останнього боролася проти потужних суперників, але все ж не зуміла завоюватися перемогу. Про перепетії поєдинку повідомила пресслужба БК «Старий Луцьк-Унвверситет».

Господарі розпочали дуже активно і на високих швидкостях. Лучани пропустили декілька швидких атак суперника – тренерський штаб взяв тайм-аут. В «Старого Луцька» гру часто на себе брав Коцько, а в южненців феєрив Козак. Перша чверть закінчилася за рахунку 27:16.

Другу чверть краще розпочали гості. Команда Володимира Журжія скоротила відставання до 6 очок. Тепер настала  черга брати тайм-аут южненців. Звично активним був Унгурян. Гості не завжди реалізовували штрафні кидки. Тим не менш, перед великою перервою волиняни зуміли наблизитися в рахунку, фактично, в притул. 44:40

Після великої перерви гості виглядали непогано, проте у другій половині третьої чверті команда Олександра Пашенка зуміла втекти у відрив. Козак, Ковляр та Клевзунник забезпечили своїй команді декілька важливих влучань. У «Старого Луцька» варто відзначити Сергія Юрченка, який влучав свої кидки та забирав підбирання. Перед останньою чвертю перевагою у рахунку володів «Хімік-2» 66:56.

Незважаючи на травми двох гравців основи, гості боролися до останнього і таки зуміли виграти четверту чверть, однак фінальний рахунок був все ж за господарями 83:78. У складі команди Володимира Журжія «дабл-даблами» відзначилися Юрченко та Унгурян. Завтра, 22 лютого, команди проведуть ще один поєдинок.

Наш кор.

Фото з сайту БК «Старий Луцьк-Унвверситет»

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (68) - 86.1%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%